MI1
Zestaw Headset Microsoft XBOX 8LI-00002
255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane produkty | Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One |
| Technologia Virtual Surround | Dolby Atmos |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor kabla | Zielony |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Virtual surround | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera akumulatory, które mogą wymagać specjalnego traktowania w przypadku utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno narażać na działanie wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Unikać intensywnego użytkowania w warunkach wysokiej wilgoci. |
Dane logistyczne
| Kod towaru | 8518300090 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 740 g |
| Wysokość produktu | 224 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 227 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,3 kg |
| Szerokość opakowania | 241 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 433 mm |
| Głębokość opakowania | 241 mm |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Mikrofon
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].