STL
Sprężarka bezolejowa 0,75KM,6L.550W STANLEY (OUTLET)
455,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
Wydajność
| Maksymalne ciśnienie | 8 bar |
| Wydajność | 105 l/min |
| Prędkość motora pompy | 1450 RPM |
Cechy
| Pojemność zbiornika | 6 l |
| Smarowanie | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany manometr | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Moc
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 550 W |
| Moc silnika | 0,75 KM |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wolno używać w zamkniętych pomieszczeniach bez odpowiedniej wentylacji. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Zawartość opakowania
| Walizka | Nie |
| Pasek na ramię | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].