GOR
SSD GOODRAM CX400 128GB gen. 2
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| NVMe | Nie |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 460 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 85 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Szerokość produktu | 100 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Blister |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].