KIX
SSD KIOXIA EXCERIA BASIC NVMe M.2 2280 1000GB
1 150,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,6 g |
| Szerokość produktu | 22,1 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Głębokość produktu | 80,2 mm |
Cechy
| NVMe | Tak |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Typ pamięci | QLC |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe wersja | 2.0b |
| Losowy zapis (4KB) | 1150000 IOPS |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
Moc
| Napięcie pracy | 3,3 V |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].