KIX
SSD KIOXIA EXCERIA Series SATA 6Gbit/s 2.5-inch 480GB
478,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prędkość odczytu z nośnika | 555 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 540 MB/s |
| Losowy zapis (4KB) | 88000 IOPS |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Obsługa DevSlp (uśpienia urządzenia) | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Pojemność pamięci SSD | 480 GB |
| Współczynnik TBW | 120 |
| Interfejs | SATA III |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Typ pamięci | TLC |
| Losowy odczyt (4KB) | 82000 IOPS |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 7,2 mm |
| Waga produktu | 45,6 g |
| Szerokość produktu | 70,1 mm |
| Głębokość produktu | 100,5 mm |
Moc
| Napięcie pracy | 5 V |
| Średnie zużycie mocy | 1,6 W |
| Pobór mocy (bezczynny) | 1,6 W |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 65 °C |
| Wibracje podczas pracy | 20 G |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].