SLP
SSD Silicon Power A60 128GB M.2 PCIe NVMe Gen3x4
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Prędkość zapisu nośnika | 1600 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| NVMe | Tak |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Podświetlenie | Nie |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2200 MB/s |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 3,5 mm |
| Waga produktu | 8 g |
| Szerokość produktu | 22 mm |
Warunki pracy
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].