WES
SSD WD Green SN3000 2TB NVMe WDS200T4G0E
1 213,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 5,4 g |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
Cechy
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5000 MB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| NVMe | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Prędkość zapisu nośnika | 4200 MB/s |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].