WES
SSD WD Green SN3000 500GB NVMe WDS500G4G0E
526,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 5,4 g |
Warunki pracy
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
Cechy
| Przeznaczenie | PC/Notebook/Konsola do gier |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 5000 MB/s |
| Współczynnik TBW | 150 |
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Rewizja PCI Express CEM | 4.0 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Czas dostępu (typowy) | 0,5 ms |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 4100 MB/s |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1,75 h |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | VCCI |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | UL |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | KCC |
| Certyfikaty zgodności | BSMI |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].