LEV
Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Universal USB-C 40AY0090EU
837,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 30,8 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 171 mm |
| Waga produktu | 340 g |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Mikrofon | Nie |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
Moc
| Zasilanie | 90 W |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | USB |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Zawartość opakowania
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 158 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 955 g |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 95% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].