MEU
Switch Mercusys MS105G
46,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE)
| Obsługa PoE | Nie |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 1039,03 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Sieć
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3u |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Dublowanie portów | Nie |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10BASE-T |
| Agregator połączenia | Nie |
| Obsługa sieci VLAN | Nie |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Desktop |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Liczba wentylatorów | 0 went. |
Cechy zarządzania
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Nie |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L2 |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Przewody | Brak |
| Zestaw do montażu haków | Nie |
Porty i interfejsy
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 24,9 mm |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
Przesyłanie danych
| Pamięci bufora pakietów | 1 MB |
| Store-and-forward | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].