CMM
Szafka nocna 2sz PALAZZO BIS 45x39xH59 biały mat
607,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Materiały | MDF |
| Model | Szafka nocna |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Szuflady | Nie |
| Półki | Nie |
| Wykończenie | Matowy |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Kolor ramy | Biały |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolekcja | PALAZZO |
| Materiał uchwytu | Metal |
| Materiał frontów | MDF |
| Kolor nóg | Czarny |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Koła transportowe | Nie |
| Rodzaj powierzchni | Wytłoczona powierzchnia |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Uchwyty | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 435 mm |
| Głębokość opakowania | 725 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,8 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].