CMM
Szafka nocna 2szt ISLA 44,5x40x59 kaszmir mat
625,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Szuflady | Nie |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
| Półki | Nie |
| Kolor produktu | Kaszmirowy |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Materiały | MDF |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Wykończenie | Matowy |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Model | Szafka nocna |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał frontów | MDF |
| Koła transportowe | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
Waga i rozmiary
| Grubość drzwi | 1,6 cm |
| Wysokość nóżek | 20 cm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 720 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,5 kg |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Ilość paczek | 1 |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].