CMM
Szafka nocna 2szt LUCCA 47x40x52 biały
614,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. Podczas montażu zachowaj ostrożność, aby uniknąć obrażeń. Upewnij się, że obudowa jest prawidłowo zamocowana, aby zapobiec jej przewróceniu. |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,6 kg |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Głębokość opakowania | 620 mm |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Ilość paczek | 1 |
Cechy
| Model | Szafka nocna |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl | Nowoczesny |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Kolekcja | LUCCA |
| Wymagany montaż | Tak |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiał wykończenia frontów | Laminat |
| Materiały | MDF |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Ilość drzwi | 1 |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor blatu | Biały |
| Koła transportowe | Nie |
| Materiał frontów | MDF |
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość drzwi | 1,8 cm |
| Wysokość nóg | 20 cm |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 520 mm |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].