CMM
Szafka nocna 2szt SIENA 44,5x40x59 kaszmir mat
625,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 720 mm |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,5 kg |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
Cechy
| Model | Szafka nocna |
| Kolor produktu | Kolor kaszmirowy |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Ilość półek | 0 pół. |
| Materiały | MDF |
| Ilość szuflad | 0 szuf. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 445 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
| Wysokość produktu | 590 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].