CMM
Szafka nocna 2szt TRESSE 44x40x53 kaszmir mat
614,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
Cechy
| Wykończenie | Matowy |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Koła transportowe | Nie |
| Półki | Tak |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiał frontów | MDF |
| Kolor produktu | Kaszmirowy |
| Rodzaj otwarcia | System PUSH TO OPEN |
| Rodzaj powierzchni | Wytłoczona powierzchnia |
| Model | Szafka nocna |
| Ilość szuflad | 1 |
| Materiały | MDF |
| Materiał nóg (podstawy) | Metal |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor nóg | Kaszmirowy |
| Kolekcja | TRESSE |
| Szuflady | Tak |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Styl | Nowoczesny |
| Ilość półek | 1 |
| Materiał wykończenia ramy | Laminat |
| Materiał wykończenia blatu | Laminat |
Dane opakowania
| Ilość paczek | 1 |
| Głębokość opakowania | 555 mm |
| Szerokość opakowania | 450 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 26,8 kg |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].