TOH
Szafka nocna M2 30x30xH40 antracyt/artisan
136,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Szafka nocna |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Kolor produktu | Dębowy |
| Typ wykończenia ramy | Matowy |
| Ilość szuflad | 2 |
| Lustro | Nie |
| Materiał wykończenia zewnętrznego | Laminat |
| Kolekcja | MALWA |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Dodatkowe informacje | Płyta wiórowa laminowana wyróżnia się odpornością na naprężenia mechaniczne i ekstremalne temperatury |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Gładkie boki bez zaślepek i widocznych otworów |
| Dodatkowe informacje | Szuflady – na prowadnicach rolkowych to gwarancja wygodnego, a przede wszystkim bezpiecznego użytkowania. |
| Dodatkowe informacje | Obrzeża – wykończone tworzywem ABS (charakteryzującym się dużą wytrzymałością mechaniczną i chemiczną) |
| Dodatkowe informacje | Zdjęcia zestawów przedstawiają przykładową aranżację z innymi meblami z kolekcji. Pozostałe bryły są dostępne w osobnej sprzedaży. |
| Dodatkowe informacje | Powierzchnię mebla czyścić przy pomocy miękkiej szmatki. Unikać stosowania silnie działających środków chemicznych |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 520 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 1 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].