CMM
Szafka nocna NORD 2szt. 40x38xH45 dąb wotan/antracyt
646,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Grubość ramy | 16 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 450 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Dębowy |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Szuflady | Tak |
| Ilość szuflad | 1 |
| Styl | Nowoczesny |
| Typ uchwytu | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Kolekcja | NORD |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Model | Szafka nocna |
| Materiał frontów | Płyta wiórowa |
| Kolor ramy | Dąb Wotan |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Rodzaj powierzchni | Gładka |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Kolor blatu | Dąb Wotan |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniom. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że szafka jest odpowiednio przymocowana, aby zapobiec przechyleniu. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas montażu, aby uniknąć obrażeń. |
Dane opakowania
| Wymiary pierwszej paczki | 98 x 43 x 10,5 cm |
| Waga pierwszej paczki | 19,5 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].