CMM
Szafka nocna PAFOS 2szt. 45x40xH.51 czarny mat
741,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor nóżek | Złoto |
| Rodzaj powierzchni | Powierzchnia teksturowana |
| Kolor blatu | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Styl | Nowoczesny |
| Podświetlenie | Opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Materiał blatu | Płyta wiórowa |
| Kolekcja | PAFOS |
| Materiały | MDF |
| Szuflady | Nie |
| Uchwyt(y) | Nie |
| Materiał nóg (podstawy) | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Dodatkowe informacje | Bezuchwytowe fronty |
| Materiał ramy | Płyta wiórowa |
| Materiał frontów | MDF |
| Model | Szafka nocna |
| Sposób otwierania drzwi | Do siebie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wykończenia frontów | Matowy |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Grubość ramy | 16 mm |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | Instrukcja montażu x 1 |
| Zawartość zestawu | Szafka nocna x 2 |
| Zawartość zestawu | Wszystkie potrzebne akcesoria montażowe x 1 |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].