DEW
Szlifierka kątowa 125mm, 18V DCG409VST1-QW DEWALT
1 934,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Używać ochrony słuchu, oczu i dróg oddechowych podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Zawsze odłączać od zasilania przed wymianą tarczy lub konserwacją. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych akumulatorów | 1 szt. |
| W zestawie nakrętka zabezpieczająca | Tak |
| Akumulator | Tak |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Walizka | Tak |
| Osłona ochronna | Tak |
Wydajność
| Liczba ustawień prędkości | 6 |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 9000 RPM |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Wrzeciono | M14 |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Miękki start | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Osłona ochronna | Tak |
Moc
| Źródło zasilania | Akumulator |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Moc | 1550 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].