MAK
Szlifierka kątowa aku 18V DGA513Z MAKITA
847,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 382 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
Cechy
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Uruchom ponownie ochronę | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Miękki start | Tak |
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego | 79 dB |
| Głębokość cięcia (max) | 2,9 cm |
| Rozmiar dyszy | 2,22 cm |
| Wrzeciono | M14 |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 8500 RPM |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 3000 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 91 dB |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
| Akumulator | Nie |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].