BDE
Szlifierka kątowa bez aku 18V BDBCG720N BLACK+DECKER
271,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Liczba pozycji uchwytów | 3 |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Wydajność
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 8600 RPM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].