MAK
Szlifierka kątowa 125mm 720W MAKITA
311,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Poziom ciśnienia akustycznego | 85 dB |
| Średnica tarczy szlifierki | 125, 6.4 |
| Błąd poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
| Wrzeciono | M14 |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 2,5 m/s² |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 11000 RPM |
| Poziom wibracji (szlifowanie) | 8,5 m/s² |
| Poziom mocy dźwięku | 96 dB |
| Niepewność poziomu wibracji (szlifowanie) | 1,5 m/s² |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 266 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 103 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Turkusowy |
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 3 dB |
Moc
| Moc pobierana | 720 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].