EIN
Szlifierka kątowa aku TP-AG 18/125 CE Q Solo 4431155 EINHELL
583,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulacja prędkości | Tak |
| Liczba pozycji uchwytów | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miękki start | Tak |
| Beznarzędziowa wymiana akcesoriów | Tak |
| Silnik | Silnik bezszczotkowy |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Gumowy uchwyt | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Akumulator |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 2,1 kg |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 155 mm |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 10500 RPM |
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
| Głębokość cięcia (90°) | 3,3 cm |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 3000 RPM |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].