EIN
Szlifierka kątowa bezszczot.AXXIO 18/125 Q Solo
481,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Wysokość opakowania | 105 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,85 kg |
| Waga produktu | 1,54 kg |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Noszenie odpowiednich środków ochrony osobistej, takich jak rękawice i okulary ochronne. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które przy nieprawidłowej utylizacji mogą być szkodliwe dla środowiska. |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
Wydajność
| Średnica tarczy szlifierki | 12,5 cm |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].