EIN
Szlifierka taśmowa TP-BS 18/457 LI BL SOLO EINHELL
606,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,33 kg |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (min.) | 120 m/min |
| Prędkość biegu jałowego (maks.) | 250 m/min |
Moc
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ szlifierki | Szlifierka do blachy |
Zawartość opakowania
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Nie |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,58 kg |
| Długość taśmy szlifierskiej | 45,7 cm |
| Szerokość taśmy szlifierskiej | 7,5 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].