TAC
TACENS ANIMA APB550 550W DC-DC, 80PLUS BRONZE - zasilacz/PSU
166,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Moc
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 40 A |
| Łączna moc | 550 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Wydajność | 85% |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Łączna moc (+12 V) | 480 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 18 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 18 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,35 kg |
Porty i interfejsy
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Poziom hałasu | 14 dB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 218 mm |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].