TAC
TACENS MARS MPB750SI 750W DC-DC, 80PLUS BRONZE - zasilacz/PSU
323,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, RoHS, TUV |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Łączna moc | 750 W |
| Łączna moc (-12V) | 6 W |
| Łączna moc (+12 V) | 744 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 45,5 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 62 A |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Wysokość produktu | 85 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,69 kg |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Poziom hałasu | 12 dB |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Porty i interfejsy
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].