TAC
TACENS ANIMA APB650 650W DC-DC, 80PLUS BRONZE - zasilacz/PSU
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Łączna moc (+5 V) | 80 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 10 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+12 V) | 648 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Łączna moc (+3.3 V) | 80 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Wydajność | 85% |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc | 650 W |
| Prąd wejściowy | 7.5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,36 kg |
| Głębokość produktu | 145 mm |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
Wydajność
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Poziom hałasu | 14 dB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 237 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,51 kg |
| Wysokość opakowania | 203 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].