TAC
TACENS MARS MPB1000PSI 1000W DC-DC, ATX 3.1, PCIe 5.1, 80PLUS GOLD - zasilacz/PSU (TACMARS-MPB1000PSI)
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Liczba złączy EPS | 2 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
Moc
| Liczba szyn +12 V | 1 |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Łączna moc (+12 V) | 1000 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Prąd wejściowy | 15 A |
| Łączna moc | 1000 W |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | No load operation |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc (+5 V) | 150 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+3.3 V) | 150 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Przekroczenie napięcia całkowitego |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | TÜV mark |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Technologia łożysk | FDB |
| Poziom hałasu | 14 dB |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
Konstrukcja
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 136 mm |
| Szerokość opakowania | 258 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 206 mm |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,75 kg |
| Wysokość produktu | 85 mm |
Zawartość opakowania
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].