TAC
TACENS VALEO V 900M 900W DC-DC, ATX 3.1 PCIe 5.1
402,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Łączna liczba złączy SATA | 5 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 3 |
| Ilość złączy zasilających 12VHPWR (12V - 2x6 pin) | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Zabezpieczenia | OCP,OVP,OPP,OTP,OLP,NLO,PFP,UVP,SCP,TCP |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wydajność | 87% |
| Typ okablowania | Modularne |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc | 900 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 67 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
Certyfikaty
| Zgodność z RoHS | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
Wydajność
| Poziom hałasu | 12 dB |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Silver |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Przeznaczenie | PC |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].