TSC
Tascam DR-10L PRO - Cyfrowy rejestrator (micro)
882,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Audio
| Zakres dynamiczny | ≥105 dB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Maksymalny czas nagrywania | 24,5 godz. |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Zakres częstotliwości | 20 - 22000 Hz |
| Maksymalny SPL | 115 dB |
Mikrofon
| Typ kierunku mikrofonu | Dookólny |
| Długość | 22 mm |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 18000 Hz |
| Waga mikrofonu | 24 g |
| Długość kabla | 1,6 m |
| Czułość | -42dB |
| Średnica | 6,5 mm |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane nośniki | Karta pamięci |
Porty i interfejsy
| Mikrofon | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs | USB |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Zawartość opakowania
| Dołączone oprogramowanie | iZotope RX Elements |
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Rejestrator x 1 |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Nie |
Szczegóły techniczne
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Waga (łącznie z baterią) | 63 g |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Waga produktu | 51 g |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].