TSC
Tascam Portacapture X8 - Przenośny, wielościeżkowy rejestrator o wysokiej rozdzielczości
2 013,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Interfejs | USB |
| Wyjście Jack 3,5 mm | 1 |
| Wejścia combo XLR/TRS 1/4” (6,35 mm) | 4 |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
Audio
| Maksymalny czas nagrywania | 18 h |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Częstotliwość próbkowania | 44,1 kHz / 48 kHz / 96 kHz |
| Rozdzielczość bitowa dźwięku | 24-bit / 32-bit |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Dotykowy |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 206 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 381 g |
| Szerokość produktu | 83 mm |
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny poziom wejściowy | +6 dBV |
| Zasilanie Phantom | Tak |
| Moc głośnika | 0,4 W |
| Impedancja wyjścia | 200 Ω |
| Źródło zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Liczba kanałów | 6 kan. |
Głośniki
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
Nośnik danych
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | SDHC |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Obsługiwane nośniki | Karta pamięci |
Oprogramowanie
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 lub wyższy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Zgodny z Mac | Tak |
Bateria
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
Cechy
| Typ produktu | Rejestrator dźwięku |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].