TSC
Tascam FR-AV2 - Przenośny rejestrator dźwięku
2 052,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed skrajnymi temperaturami. |
Szczegóły techniczne
| Maksymalny poziom wejściowy | 1 dBV |
| Zasilanie Phantom | Tak |
| Liczba kanałów | 2 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Maksymalna temperatura pracy | 40°C |
| Typ produktu | Rejestrator dźwięku |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
Oprogramowanie
| Kompatybilny z Androidem | 11 lub nowszy |
| Kompatybilny z iOS | 16 lub nowszy |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 15.0 Sequoia |
Porty i interfejsy
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8” (3,5 mm) | 1 |
| Wyjście Jack 3,5 mm | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs | USB |
| Złącze 3,5 mm | 2 |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Rejestrator x 1 |
Audio
| Rozdzielczość bitowa dźwięku | 24-bit / 32-bit |
| Częstotliwość próbkowania | 48 kHz / 96 kHz / 192 kHz |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | WAV |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 40,3 mm |
| Szerokość produktu | 99 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Wysokość produktu | 80,4 mm |
Nośnik danych
| Obsługiwane nośniki | Karta pamięci |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDXC |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSDHC |
| Maksymalna pojemność pamięci | 512 GB |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Zgodne rodzaje baterii | AA |
| Pobór mocy | 3,8 W |
Wyświetlacz
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 5 cm (2") |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].