TOW
TASTE OF THE WILD Appalachian Valley - karma dla psa - 5.6 kg
137,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Cechy
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Główny smak | Kaczka |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Forma dawkowania | Stały |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Senior |
| Główny smak | Jagnięcina |
| Smak karmy | Kaczka |
| Smak karmy | Jeleń |
| Efekty zdrowotne | Prawidłowe trawienie |
| Wielkość psa | Rasy psów małych (4 -14 kg) |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Dzik |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wrażliwy żołądek |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
Wartości odżywcze
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,3% |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bez laktozy | Brak danych |
| Bez cukru | Brak danych |
| Kwasy tłuszczowe omega-6 | 2,8% |
| Brak sztucznych dodatków | Brak danych |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Białko | 32% |
| Popiół surowy | 6,9% |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Bezglutenowe | Tak |
| Włókna surowe | 4% |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].