TOW
Taste of the Wild Appalachian Valley sucha karma dla psów dorosłych małych ras 12,2kg
238,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa pupila | Jack Russell Terrier |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Wielkość psa | Małe (4-10 kg) |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Smak karmy | Jeleń |
| Bezglutenowe | Tak |
| Typ opakowania | Plastikowa torba |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez soi | Tak |
| Rasa psa | Rasy małych psów |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 6,9% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość wilgoci | 10% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Białko | 32% |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 12,2 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].