TOW
TASTE OF THE WILD High Prairie Canine Formula - sucha karma dla psa - 12,2 kg
236,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Junior |
| Dodatkowe cechy | Zwiększona aktywność |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Dziczyzna |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Rasa pupila | Labrador |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Smak karmy | Bizon |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Smak karmy | Jagnięcina |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rasa psa | Każda rasa |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Wartości odżywcze
| Zawartość witaminy A | 10000 IU/kg |
| Zawartość selenu | 0,3 mg/kg |
| Zawartość żelaza | 60 mg/kg |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,3% |
| Popiół surowy | 8,9% |
| Zawartość miedzi | 7 mg/kg |
| Włókna surowe | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Zawartość witaminy E | 150 mg/kg |
| Zawartość manganu | 14 mg/kg |
| Zawartość jodu | 1,5 mg/kg |
| Białko | 25% |
| Zawartość cynku | 75 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 750 IU/kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].