TOW
TASTE OF THE WILD Pacific Stream Puppy Formula - sucha karma dla szczeniąt - 12,2 kg
223,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zawiera witaminy | Witamina B12 |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Smak karmy | Ryba |
| Główny smak | Łosoś |
| Zawiera witaminy | Witamina C |
| Zawiera witaminy | Witamina B |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta |
| Zawiera witaminy | Witamina B6 |
| Zawiera witaminy | Witamina D |
| Główny smak | Ryby |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Okres wzrostu |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Junior |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Wielkość psa | XS (<4 kg) |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Wielkość psa | Mini (5 - 10 kg) |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Maxi (26 - 44 kg) |
Wartości odżywcze
| Zawartość manganu | 20 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 7 mg/kg |
| Zawartość cynku | 150 mg/kg |
| Zawartość jodu | 1,5 mg/kg |
| Kwasy tłuszczowe omega-3 | 0,3% |
| Zawartość żelaza | 60 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 11500 IU/kg |
| Zawartość tłuszczu | 17% |
| Popiół surowy | 7,9% |
| Fosfor | 1% |
| Zawartość witaminy E | 175 mg/kg |
| Białko | 28% |
| Włókna surowe | 5% |
| Zawartość witaminy D3 | 800 IU/kg |
| Wapń | 1,3% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].