TOW
TASTE OF THE WILD Wetlands Canine Formula - sucha karma dla psa - 5,6 kg
140,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wiek pupila | Senior |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Główny smak | Kaczka |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Aktywne |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Bez soi | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Bez konserwantów | Tak |
| Efekty zdrowotne | Poprawa kondycji |
| Bezglutenowe | Tak |
| Smak karmy | Kaczka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez laktozy | Tak |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Wartości odżywcze
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość tłuszczu | 18% |
| Białko | 32% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].