THL
TECHLY DŁUGI UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 43-80 CALI
453,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,03 m (80") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Ergonomia
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 5° |
| Obracanie | Nie |
| Regulowana głębokość | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Dystans do ściany (min.) | 8,2 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 101,5 cm |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13,7 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Dane logistyczne
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
Szczegóły techniczne
| Liczba stawów | 3 |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].