THL
TECHLY PODSTAWA POD 2 MONITORY 13-27" LCD 10KG BIURKOWA PIONOWA
255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
Pozostałe funkcje
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Montaż
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 360° |
| Obracany | -15 - 15° |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,99 kg |
| Głębokość produktu | 269 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 744 mm |
Zawartość opakowania
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].