THL
TECHLY PRZEŁĄCZNIK KVM DISPLAYPORT/USB 2X1 DUAL HE
717,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 2.0 typu hub-a | 4 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Ilość wejść mikrofonowych | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 6 |
| Hub USB | Tak |
| Rodzaj portu wideo | DisplayPort |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Złącze audio | Tak |
| Liczba komputerów | 2 |
Wydajność
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 21,6 Gbit/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Pozostałe funkcje
| Obsługa audio | Tak |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,01 kg |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176200 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].