UTK
UNITEK PRZEŁĄCZNIK KVM USB-C 10GBPS Z HDMI Z TRANSFEREM PLIKÓW MIĘDZY SYSTEMAMI
492,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 22,5 mm |
| Szerokość produktu | 150,6 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
Wydajność
| Przepustowość wideo | 30 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].