UTK
UNITEK PRZEŁĄCZNIK KVM 4K HDMI 2.0,2-IN,1-OUT +USB
253,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 67 mm |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zadbaj o odpowiednie chłodzenie urządzenia podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać urządzenia bez pomocy wykwalifikowanego serwisanta. |
Wydajność
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Hot-swap | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Rodzaj portu myszki | USB |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 4 |
| Rodzaj portu klawiatury | USB |
| Liczba komputerów | 2 |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Zawartość opakowania
| Przewody | Zasilanie |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].