THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV 50-90” DO 70KG REGULOWANY PÓŁKA AV
592,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 127 cm (50") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 70 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
Ergonomia
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 1290 - 1515 mm |
| Koła | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość (max.) | 60 cm |
| Waga produktu | 23,5 kg |
| Szerokość produktu | 660 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].