THL
TECHLY STOJAK MOBILNY TV LED/LCD 37-70 CALI 50KG 2 (WYPRZEDAŻ)
359,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
| Model | Przenośny stojak podłogowy z płaskim panelem |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
Ergonomia
| Regulowany | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 17 kg |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].