THL
TECHLY STOJAK PODŁOGOWY TV LED/LCD 32-55 CALI 40KG
482,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Waga produktu | 13,1 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 1350 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 0° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Odpowiedni dla zakrzywionego ekranu | Nie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].