THL
TECHLY UCHWYT NA SŁUP TV LED/LCD 13-30 CALI 10KG O
82,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kąt obrotu | 360° |
| Kąt obrotu | 30° |
| Kąt obrotu | 180° |
Montaż
| Typ mocowania | Biurko |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 330,2 - 762 mm (13 - 30") |
| Standard VESA | Tak |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].