THL
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LCD/LED 40-65 CALI 60KG U
128,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Ergonomia
| Dystans do ściany (max.) | 5 cm |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -15 - 15° |
| Dystans do ściany (min.) | 5 cm |
| Regulacja wysokości | Nie |
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 101,6 cm (40") |
| Minimalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 650 mm |
| Waga produktu | 2,36 kg |
| Głębokość produktu | 50 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Pozostałe funkcje
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].