THL
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 17-37 CALI 25KG O
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -12 - 0° |
| Dystans do ściany (max.) | 6,35 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 6,35 cm |
| Wbudowana poziomica | Nie |
| Kąt obrotu | 30° |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Liczba stawów | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja anti-theft | Nie |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 1,32 kg |
Pozostałe funkcje
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 63,5 mm |
| Waga produktu | 1,42 kg |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].