THL
TECHLY UCHWYT ŚCIENNY TV LED/LCD 19-37 CALI 25KG O
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 25 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Typ mocowania | Ściana |
Ergonomia
| Dystans do ściany (max.) | 44,5 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 6,5 cm |
| Liczba punktów obrotowych | 3 |
| Kąt obrotu | 180° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 12° |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,2 kg |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone śruby | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Metal |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].